Movies
Ratings
176
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5