Titles you rated
- Precious FamilyRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5