Series
Ratings
15
The ResidenceRated ★ 4.5
The Office Season 9Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
Samurai GourmetRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 5.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Lost in AustenRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0