Movies
Ratings
88
MatildaRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0