Titles you rated
New WorldRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Eight Legged FreaksRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0