Movies
Ratings
119
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
PonyoRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0