Titles you rated
6 UndergroundRated ★ 2.0
AshfallRated ★ 2.0
PolarRated ★ 2.5
Code 8Rated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Angel Has FallenRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 2.5
Dragon Ball Super: BrolyRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Babylon A.D.Rated ★ 2.0
AquamanRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 1.5
The Long Way HomeRated ★ 1.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0