Titles you rated
Wild TargetRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.5
The PactRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5