Titles you rated
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
Someone GreatRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 3.5
Evergreen LoveRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Collateral BeautyRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.0