Series
Ratings
80
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Golden SpoonRated ★ 3.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 2.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5