Titles you rated
DefaultRated ★ 3.0
TenetRated ★ 2.5
ViceRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 3.0
Project PowerRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0