Series
Ratings
143- The Woman Living Across the StreetRated ★ 4.0
- My Wife Natree's First LoveRated ★ 3.5
- I Am HappyRated ★ 3.5
- Love Me When You CanRated ★ 3.5
- Bizarre BunchRated ★ 4.0
Seoul 1945Rated ★ 4.0- Working MomRated ★ 3.5
When It's At NightRated ★ 3.0- Little WomenRated ★ 4.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0- Bad HousewifeRated ★ 3.0
Middle School Student ARated ★ 2.5
Princess LuluRated ★ 2.5- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.0
Pure in HeartRated ★ 4.0
Bad FamilyRated ★ 3.0
Merry Go RoundRated ★ 4.0
Sweet SpyRated ★ 3.5
My Husband's WomanRated ★ 4.0- KkangsooniRated ★ 5.0