Movies
Ratings
20
A Star Is BornRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
NopeRated ★ 2.0
The DreamersRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0