Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 1.0
Queen CrabRated ★ 2.5- A Messy DayRated ★ 3.0
- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 1.0
Memories of MatsukoRated ★ 1.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 3.5
Martian ChildRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
Please Stand ByRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0