Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0