Movies
Ratings
96
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 2.5