Titles you rated
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Ant BullyRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0