Series
Ratings
50
City HunterRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
I Remember YouRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.0