Titles you rated
Witch HuntRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 5.0