Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Tokumei!Rated ★ 3.0- Honto ni Atta Kowai Hanashi: 2021 SpecialRated ★ 3.0
- Honto ni Atta Kowai Hanashi 2020 TokubetsuhenRated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Secret InvasionRated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.5
Ms. MarvelRated ★ 3.5
deleRated ★ 3.5- Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 3.5
Do Not Say MysteryRated ★ 4.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
WeCrashedRated ★ 4.0
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 2.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5