Movies
Ratings
28
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0