Titles you rated
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0