Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
Last MileRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
The Devil's DoubleRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5