Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
86Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Catch The GhostRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 5.0
Migi & DaliRated ★ 4.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0