Titles you rated
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 1.0
The BabadookRated ★ 1.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The First LadyRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 1.0
Hell's GardenRated ★ 3.0
DenialRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.0
A Haunting in VeniceRated ★ 2.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.0