Titles you rated
BodyguardRated ★ 2.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 2.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 2.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 3.5- Rising Impact Season 2Rated ★ 2.5
Rising Impact Season 1Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Hitorijime My HeroRated ★ 1.5