Movies
Ratings
43
ThorRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 1.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0