Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0