Titles you rated
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
House of NinjasRated ★ 2.5
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 2.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 1.0- CharlotteRated ★ 3.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 2.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 2.5
NisekoiRated ★ 2.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 3.5
Nekomonogatari (Kuro)Rated ★ 3.0
NisemonogatariRated ★ 4.0- Owarimonogatari IIRated ★ 3.0
- TsukimonogatariRated ★ 2.5
OwarimonogatariRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 2.5- HanamonogatariRated ★ 3.0