Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Green LanternRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0