Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 1.5- EuphoriaRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Blossoms ShanghaiRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Rilakkuma and KaoruRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
Blue PeriodRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Devil May CryRated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5