Movies
Ratings
112
The ThievesRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.5
JawsRated ★ 2.5
Beyond UtopiaRated ★ 3.5
Knock KnockRated ★ 1.5
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.5- A Shroud of GloryRated ★ 2.5
Sorry, ThanksRated ★ 5.0
Snatch UpRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
The Painted VeilRated ★ 4.5
The Third ManRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Murder of a CatRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Good DealRated ★ 4.5