Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0