Titles you rated
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
MaskRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5