Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
AlphavilleRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Bicycle ThievesRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0