Movies
Ratings
34
MasqueradeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0