Movies
Ratings
151
Cold EyesRated ★ 4.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
FelonRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0
StardustRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0