Movies
Ratings
43
Sisters on the RoadRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0