Titles you rated
 The Glory Part 1Rated ★ 4.5 The Glory Part 1Rated ★ 4.5
 Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5 Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
 D.P.Rated ★ 2.5 D.P.Rated ★ 2.5
 WandaVisionRated ★ 4.0 WandaVisionRated ★ 4.0
 Virgin RiverRated ★ 3.5 Virgin RiverRated ★ 3.5
 Nevertheless,Rated ★ 3.5 Nevertheless,Rated ★ 3.5
 Sweet MagnoliasRated ★ 4.0 Sweet MagnoliasRated ★ 4.0
 Peaky BlindersRated ★ 4.0 Peaky BlindersRated ★ 4.0
 Super Band Season 2Rated ★ 4.0 Super Band Season 2Rated ★ 4.0
 Super BandRated ★ 4.5 Super BandRated ★ 4.5
 Beyond EvilRated ★ 3.5 Beyond EvilRated ★ 3.5
 High School Mystery ClubRated ★ 4.5 High School Mystery ClubRated ★ 4.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
 Love in the MoonlightRated ★ 4.0 Love in the MoonlightRated ★ 4.0
 Witch HuntRated ★ 3.5 Witch HuntRated ★ 3.5
 One Spring NightRated ★ 4.0 One Spring NightRated ★ 4.0
 Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0 Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.0
- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.0
 Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5 Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
 Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0 Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0