Movies
Ratings
77
District B13Rated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
AnacondaRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0