Titles you rated
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
OverlordRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 0.5
One Piece Season 14: MarinefordRated ★ 4.0
The Asterisk WarRated ★ 2.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 1.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Classroom of the EliteRated ★ 1.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
GosickRated ★ 2.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 2.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Tsukumogami KashimasuRated ★ 3.0