Titles you rated
DriveRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5
VideodromeRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.5
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5