Movies
Ratings
1124
FoxcatcherRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Story of Adele HRated ★ 4.5
Women TalkingRated ★ 2.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
The TenantRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
GrassRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
The TigerRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
That Day, on the BeachRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
HeathersRated ★ 3.0
RedRated ★ 2.5
Mamma RomaRated ★ 4.0
Paris is BurningRated ★ 5.0