Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
The Emoji MovieRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5