Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
No MercyRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.5
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5