Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
RRRRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 4.0
Punisher: War ZoneRated ★ 2.0
The PunisherRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
ElektraRated ★ 2.5