Movies
Ratings
726
The TerrorizerRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Love ExposureRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Green FishRated ★ 3.5- RepatriationRated ★ 2.5
Dying to SurviveRated ★ 3.5
A Touch of SinRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Red DragonRated ★ 3.5