Titles you rated
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 1.0
Ip ManRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
ContagionRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Season of the WitchRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0