Movies
Ratings
426
Lone SurvivorRated ★ 3.5
TranceRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
The GunmanRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
The RiteRated ★ 3.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5