Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0